A784MW567M1VLAV013
MFR.Part #
A784MW567M1VLAV013
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 13mΩ 17.5mm 3.9A@100kHz 35V 560uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS