A781MN107M1HLAV030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A781MN107M1HLAV030
Description
-55℃~+135℃ 10.4mm 100uF 10mm 2000hrs@135℃ 2300mA@100kHz 30mΩ@100kHz 50V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS