A780KN277M1ELAS030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A780KN277M1ELAS030
Description
-55℃~+125℃ 1.55A@100kHz 10mm 25V 270uF 30mΩ 4000hrs@125℃ 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS