A780EN187M1ELAS045
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A780EN187M1ELAS045
JLCPCB Part #
C5546774
Package
SMD,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 180uF 25V 4000hrs@125℃ 45mΩ 460mA@100Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS