A769KS826M1HLAS013
MFR.Part #
A769KS826M1HLAS013
JLCPCB Part #
C3274387
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 128.25mA@120Hz 2000hrs@125℃ 50V 82uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS