A768EB826M1ELAE036
MFR.Part #
A768EB826M1ELAE036
JLCPCB Part #
C1517622
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 2000hrs@125℃ 25V 36mΩ 6.3mm 62.75mA@120Hz 6mm 82uF Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS