A765KH187M1CLAE016
MFR.Part #
A765KH187M1CLAE016
JLCPCB Part #
C3275351
Package
SMD,D8xL7.8mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@120Hz 16V 16mΩ 180uF 2000hrs@105℃ 7.8mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS