A758EK187M1AAAE016
MFR.Part #
A758EK187M1AAAE016
JLCPCB Part #
C1578466
Package
Plugin,6.3x8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mΩ 180uF 2.5A@100kHz 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,6.3x8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS