A758BG187M0JAAE018
MFR.Part #
A758BG187M0JAAE018
JLCPCB Part #
C1017174
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 180uF 18mΩ 2.5A@100kHz 2mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS