A750KR128M0GAAE007
MFR.Part #
A750KR128M0GAAE007
JLCPCB Part #
C3275666
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 13mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 305mA@120Hz 4V 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS