A750BK127M1AAAE024
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A750BK127M1AAAE024
JLCPCB Part #
C3274759
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120uF 124.5mA@120Hz 2000hrs@105℃ 24mΩ 2mm 5mm 9mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS