A700D227M002ATE018
MFR.Part #
A700D227M002ATE018
JLCPCB Part #
C3275366
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 18mΩ 220uF 2V 3.1mm 3.7A@100kHz Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS