30HV12N101KN
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
30HV12N101KN
JLCPCB Part #
C1649157
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
100pF 3kV 7.62mm C0G ±10% 插件,P=7.62mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS