RMC1/4-622JTE
MFR.Part #
RMC1/4-622JTE
JLCPCB Part #
C6187768
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS