RMC1/32-8251FPA
MFR.Part #
RMC1/32-8251FPA
JLCPCB Part #
C6271140
Description
-55℃~+125℃ 30mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS