RMC1/2-7R50FTE
MFR.Part #
RMC1/2-7R50FTE
JLCPCB Part #
C5876301
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS