ERJ-12SF1131U
MFR.Part #
ERJ-12SF1131U
JLCPCB Part #
C20019444
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS