RMC1/20-4R12FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4R12FPA
JLCPCB Part #
C6187228
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.12Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS