RMC1/20-2R67FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2R67FPA
JLCPCB Part #
C6270931
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.67Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS