RMC1/16SK1270DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1270DTH
JLCPCB Part #
C5854924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS