RMC1K1182FTE
MFR.Part #
RMC1K1182FTE
JLCPCB Part #
C6397802
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS