RMC1/4K7321FTE
MFR.Part #
RMC1/4K7321FTE
JLCPCB Part #
C20095060
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS