RMC1/4K4120FTE
MFR.Part #
RMC1/4K4120FTE
JLCPCB Part #
C20095033
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS