RMC1/16SK3832DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK3832DTH
JLCPCB Part #
C5855152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS