RMC1-2R0JTE
MFR.Part #
RMC1-2R0JTE
JLCPCB Part #
C20091699
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS