RMC1/2K66R5FTE
MFR.Part #
RMC1/2K66R5FTE
JLCPCB Part #
C20094293
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS