RMC1/16SK1470DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1470DTH
JLCPCB Part #
C6976462
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS