RMC1/16SK1212DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1212DTH
JLCPCB Part #
C6397898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS