RMC1/4-623JTE
MFR.Part #
RMC1/4-623JTE
JLCPCB Part #
C20094446
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS