SMD2920K300SF16V
Extended
Manufacturer
KAILONG
MFR.Part #
SMD2920K300SF16V
JLCPCB Part #
C2960544
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 12mΩ 16V 20s 3A 40A 48mΩ 6A 2920 Resettable Fuses ROHS