SMD2920K185SF33V
Extended
Manufacturer
KAILONG
MFR.Part #
SMD2920K185SF33V
JLCPCB Part #
C2960539
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.85A 150mΩ 2.5s 3.7A 30mΩ 33V 40A 2920 Resettable Fuses ROHS