L-14W82NGV4E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-14W82NGV4E
JLCPCB Part #
C3911476
Package
0603
Description
400mA 540mΩ 82nH ±2% 0603 Power Inductors ROHS