L-07W5N6KV4T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
L-07W5N6KV4T
JLCPCB Part #
C1332869
Package
0402
Description
5.6nH 760mA 83mΩ ±10% 0402 Power Inductors ROHS