L-05B6N8JV6T
- MFR.Part #
- L-05B6N8JV6T
- JLCPCB Part #
- C3911253
- Description
- 250mA 4.8GHz 5@100MHz 6.8nH 700mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS