JLC03E048TRSM
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
JLC03E048TRSM
JLCPCB Part #
C1519007
Package
SMD,7x6mm
Description
120@100MHz 48nH 6mm 7mm SMD,7x6mm Adjustable Inductors ROHS