2345FB39A0050E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2345FB39A0050E
JLCPCB Part #
C3305060
Package
SMD-6P,2x2.5mm
Description
11.73dB 180°@±10° 2.3GHz~2.39GHz 3.2dB 50Ω:50Ω SMD-6P,2x2.5mm Balun ROHS