0900BL18B100E
MFR.Part #
0900BL18B100E
JLCPCB Part #
C2917679
Package
SMD-6P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 180°@±10° 1dB 2dB 50Ω:100Ω 800MHz~1GHz 9.5dB SMD-6P,3.2x1.6mm Balun ROHS