0900AT43A0070E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
0900AT43A0070E
JLCPCB Part #
C3284767
Package
SMD,7x2mm
Description
-0.5dBi -40℃~+85℃ 0.8mm 2W 2mm 50Ω 70MHz 7mm 868MHz、915MHz Patch Antenna SMD,7x2mm Antennas ROHS