JSHC1040H-1R0M-G
MFR.Part #
JSHC1040H-1R0M-G
JLCPCB Part #
C334099
Package
SMD,11.8x10.8mm
Description
18A 1uH 28A 3.58mΩ ±20% SMD,11.8x10.8mm Power Inductors ROHS