PPS221K1600D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
PPS221K1600D01
JLCPCB Part #
C434407
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 220pF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS