S1C40070VWJAC
MFR.Part #
S1C40070VWJAC
JLCPCB Part #
C2764472
Description
-40℃~+85℃ 120Ω 16pF 4.007MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS