JXT-MX1.5-2PWT
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
JXT-MX1.5-2PWT
JLCPCB Part #
C53207685
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1x2P 2 2A 2P 6.4mm 7.25mm 7.3mm Beige Copper alloy PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS