C381128L-3P0G36
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
C381128L-3P0G36
JLCPCB Part #
C49291868
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x3P 250V 3 3.81mm 3P Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS