C254128V-5P0G36
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
C254128V-5P0G36
JLCPCB Part #
C49291875
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 130V 1x5P 2.54mm 5 5P 8A Plugin,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS