C254128V-10P0G36
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
C254128V-10P0G36
JLCPCB Part #
C49291880
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 130V 1x10P 2.54mm 8A Plugin,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS