AXH2.54-6A-12
MFR.Part #
AXH2.54-6A-12
JLCPCB Part #
C53207507
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.75mm 6 6P 7mm Beige Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS