A508VC-6P0G36
MFR.Part #
A508VC-6P0G36
JLCPCB Part #
C41430814
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS