A381VC-9P0G36
MFR.Part #
A381VC-9P0G36
JLCPCB Part #
C41430637
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS