A381VC-10P0G36
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A381VC-10P0G36
JLCPCB Part #
C41430638
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS