A381KD-4P1G36
MFR.Part #
A381KD-4P1G36
JLCPCB Part #
C41430654
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS